Leírás
- SHIMANO ALIVIO M4000 széria
- Egysoros tömítés
- Beállítható golyóscsapágy rendszer
- Ötvözött gyorskioldó kar acél szárral
- Könnyű összeállítást biztosító Center Lock rendszer
- Megbízható működés
- Állítható csapágyazás
Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Villasaru-távolság | 100 mm |
| Gyorszár hossz | 133 mm |
| Karima távolság | 60.2 mm |
| Karima átmérő | 52.8 mm |
| P. C. D. | 44 mm |
| Aszimmetria | 5.6 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!