Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Felnifékes |
| Felhasználás | Trekking |
| Villasaru-távolság | 100 mm |
| Gyorszár hossz | 133 mm |
| Karima távolság | 71.6 mm |
| Karima átmérő | 48.4 mm |
| P. C. D. | 38 mm |
| Aszimmetria | 0 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!