Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Felnifékes |
| Felhasználás | Országúti |
| Sebességszám | 11/10 |
| Villasaru-távolság | 130 mm |
| Gyorszár hossz | 163 mm |
| Karima távolság | 56.9 mm |
| Karima átmérő | 52.8/53.8 mm |
| P. C. D. | 44/45 mm |
| Aszimmetria | 9.75 mm |
| Súly | 368 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!