Leírás
K450
- Intelligens nappali üzemmód: A fényerő automatikusan változik a környezeti fényviszonyoknak megfelelően.
- Biztonságosabb kerékpározás: Az egyenletes fényszórásnak köszönhetően a fény minden irányban egyenletesen oszlik el, így jobb oldalsó láthatóságot biztosít.
- USB-C tölthető: A lámpa gyorsan tölthető USB-C kábellel. A teljes töltés mindössze 1.5 órát vesz igénybe és akár töltés közben is világít.
- A fordított lámpatartó segítségével több hely marad a kormányon, így akár GoPro-val együtt is használhatod lámpádat.
- Strapabíró és vízálló: A repülőgép-minőségű alumínium háznak köszönhetően a fényszóró rendkívül strapabíró és IPX7 (vízállósági) védelemmel ellátott, így bármilyen időjárás esetén és terepen használható.
- Akkumulátor töltöttségi szint jelző: Egy gomb segítségével egyszerűen ellenőrizhető az akkumulátor töltöttségi szintje.
Üzemmódok
- Magas: 450 lumen, 2 óra
- Közepes: 300 lumen, 3.5 óra
- Alacsony: 150 lumen, 6.5 óra
- Pulzáló villogás: 300 lumen, 28 óra
- Nappali menetfény: 300 lumen
TR30
- A TR30 kiemelkedő láthatóságot és intelligens fékezésérzékelést kínál, így minden egyes tekerést biztonságosabbá téve, hosszabbá és az időjárás szeszélyeitől függetlenné.
- 30 lumenes fényereje messziről, akár nyolcszáz méterről is felhívja a figyelmet a kerékpárosra.
- Intelligens fékezésérzékelője a fékezés pillanatában automatikusan, két másodpercre intenzívebb fénnyel villan fel, éberen tartva a közeledő járművek vezetőit.
- Áttetsző oldalsó burkolatának köszönhetően a fény széles, 270 fokos szögben terül szét, így az oldalsó láthatóság is jelentősen javul, növelve a biztonságot minden irányból.
- Rögzítése rendkívül egyszerű, csupán egy O-gyűrűre van szükség ahhoz, hogy a legtöbb hagyományos és bizonyos aerodinamikai kialakítású nyeregcsőre is stabilan felhelyezhető legyen.
- Az akkumulátor töltöttségi szintjét egyetlen gombnyomással ellenőrizhetjük.
- Mindemellett a lámpa intelligens módon, két percnyi mozdulatlanság után automatikusan kikapcsol, majd a legkisebb rezzenésre ismét életre kel.
- Vízállósága (IPX6) pedig garancia arra, hogy a TR30 a legzordabb időjárási viszonyok között is megbízható társ marad a kerékpározás során.
Üzemmódok
- Magas: 5 lumen, 5 óra
- Alacsony: 2 lumen, 10 óra
- Figyelmeztető villogás: 30 lumen, 9.5 óra
- Gyors villogás: 5 lumen, 11 óra
- Lassú villogás: 0.5 lumen, 45 óra
Paraméterek
| Fényerő | 450/30 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 28/45 óra |
| Kapacitás | 2200/200 mAh |
| Vízállóság | IPX7/IPX6 |
| Méret | 10 x 34 x 37/29.7 x 21.2 x 63.2 mm |
| Féklámpa funkció | Van |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 138/22.8 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!