Leírás
Ez a szett az LR500S első és a TR20-as hátsó lámpákból áll, ajánljuk a napi ingázásokhoz, illetve a városi kalandokhoz.
LR500S
- Speciálisan tervezett ívelt lencse egyenletes eloszlású fénysugárral és oldalsó láthatósággal.
- Vezetékes távirányító (külön megvásárolható) a fényerőszint biztonságos módosításához a markolat elengedése nélkül.
- Többféle fényerőszint és bármely napszakban látható gyors villogó üzemmód.
- Micro USB töltőport, mely kompatibilis a legtöbb telefontöltővel.
- Kompakt és könnyű.
- Gyorskioldós kialakítás a könnyű fel- és leszereléshez.
- Kompatibilis a 22.2-35 mm átmérőjű kormányokkal.
- Az intelligens memóriaáramkör megjegyzi az utoljára használt fényerőszintet és üzemmódot.
- Az akkumulátor üzemideje meghosszabbítható külső áramforráshoz való csatlakoztatással.
Üzemmódok
- Magas: 500 lumen - 1.6 óra
- Közepes: 300 lumen - 2.8 óra
- Alacsony: 100 lumen - 7.5 óra
- Gyors villogás: 200 lumen - 15 óra
TR20
- Rendkívül hatékony COB LED, max. 20 LED-lumen fényerővel.
- Az intelligens memóriaáramkör megjegyzi az utoljára használt fényerőszintet és üzemmódot.
- Speciálisan tervezett lencse, mely hátulról és oldalról is tökéletesen látható.
- Beépített töltésjelzőfény alacsony akkumulátor töltöttség esetén.
Üzemmódok
- Magas: 1.5 óra
- Alacsony: 4 óra
- Figyelmeztető villogás: 10 óra
- Gyors villogás: 10 óra
- Pulzáló villogás: 11 óra
A csomag tartalma:
- LR500S - első lámpa
- TR20 - hátsó lámpa
- ABM03 - lámpatartó
- Kábel
- Használati útmutató
- Garanciajegy
- alap tartó
- O-gyűrű
- USB-kábel
- Szilikon alátét
Paraméterek
| Fényerő | 500/20 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 15/11 óra |
| Kapacitás | 2200/200 mAh |
| Vízállóság | IPX6/IPX4 |
| Méret | 85 x 36 x 30/18 x 22 x 52 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 119/15 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!