Leírás
FR300
- Rendkívül hatékony COB LED, max. 300 LED-lumen fényerővel.
- Észrevehető figyelmeztető villogó üzemmód és több féle fényerősség az egész napos kerékpározás igényeihez.
- Kompatibilis Garmin computerekkel, Garmin kerékpáros konzolokkal.
- USB-C töltési lehetőség.
- Az intelligens memóriaáramkör megjegyzi az utoljára használt fényerőszintet és üzemmódot.
- IPX6-os vízállóság, ami azt jelenti, hogy a termék védett erős vízsugár ellen bármilyen irányból is érkezzen.
- Vásárolható hozzá külön Garmin és Wahoo computerekhez konzol, amivel kompatibilissá teheted a lámpával.
Üzemmódok
- Magas fényerő mód: 200 lumen, 4 óra
- Közepes fényerő mód: 100 lumen, 7.5 óra
- Alacsony fényerő mód: 50 lumen, 14.5 óra
- Vészvillogó mód: 300 lumen, 9 óra
- Gyors villogás mód: 100 lumen, 12.5 óra
- Lassú villogás mód: 100 lumen, 24 óra
CL05
- Nagy hatékonyságú COB LED max. 30 LED lumen fényerejével.
- Beépített fényérzékelő a maximális teljesítmény aktiválásához, amikor hátulról közlekedő járművek fényszóróit észleli.
- Automatikus energiatakarékosság és jelzőfény alacsony akkumulátor töltöttség esetén.
- Gyorskioldós kialakítás a különböző rögzítési módokhoz.
- USB-C töltőport a kényelmes használatért.
- Az intelligens memóriaáramkör megjegyzi az utoljára használt fényerőszintet és üzemmódot.
- IPX6-os vízállóság, ami azt jelenti, hogy a termék védett erős vízsugár ellen bármilyen irányból is érkezzen.
Üzemmódok
- Magas fényerő mód: 4,5 lumen
- Alacsony fényerő mód: 12 lumen
- Gyors villogás mód: 8 lumen
- Pulzáló villogás mód: 18 lumen
- Magas lassú villogás mód: 17 lumen
- Alacsony lassú fényerő mód: 22 lumen
- Figyelmeztető villogás mód: /
A csomag tartalma:
- FR300 - első lámpa
- CL05 - hátsó lámpa
- Gumipántos rögzítő
- USB-C kábel
- Micro USB kábel
- Wahoo adapterkészletek
- Biztonsági heveder
- Használati útmutató és garancia kártya
Paraméterek
| Fényerő | 300/30 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 24/22 óra |
| Kapacitás | 1200/200 mAh |
| Vízállóság | IPX6/IPX6 |
| Méret | 82 x 60 x 25.5/42.5 x 23.5 x 43.5 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 75/23 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!