Leírás
A NINETY-SIX a világbajnoki szinten is bizonyított XC és maraton gépünk legújabb változata. Örökölte az előző NINETY-SIX előre törő versenygénjeit, és ötvöztük egy modern, mindenre kész geometriával, hogy megfeleljen a mai XC és maraton pályák egyre nagyobb kihívásainak. A karbon vázplatform és a P-FLEX felfüggesztés tökéletes alapot nyújt egy gyors, játékos és trail-re született rövid rugóutas géphez, ami megmutatja, milyen is egy modern cross-country versenybringa. Nemcsak az egyre durvább világszintű versenypályákon állja meg a helyét, hanem azoknak a trail rajongóknak is tökéletes, akik szédületes mászási sebességre és eddig sosem látott lejtőzési képességekre vágynak.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | NINETY-SIX CF4 III |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 47 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Fox 34 Float SC Performance |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 120 mm |
| Rugóstag | Fox Float SL Performance Elite |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano XT |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano XT |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | KMC X12 |
| Középcsapágy | Shimano BB-MT-501 |
| Hátsó váltó | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Váltókar | JD-FL lever / Shimano XT M8100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano XT M8100 / Shimano XT M8110 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Expert CC |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 760 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | MERIDA Team CC III |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 70 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -6° |
| Kormánycsapágy | Acros ICR MERIDA INTEGRATED |
| Markolat | Rock Shox TwistLoc |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Expert SL |
| Nyeregcső | MERIDA Team TR SL |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Rekon Race |
| Első gumi fajta | TR 3C MaxxTerra EXO |
| Első gumi méret | 29 x 2.4 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | TR EXO |
| Hátsó gumi méret | 29 x 2.25 |
| Felni | MERIDA Expert CC II |
| Első agy | Shimano XT |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano XT |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Súly | 12 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!