Leírás
Az új eONE-SIXTY-vel a következő ereszkedés mindig közel van. Teljesen alumínium vázzal rendelkezik, maximális értéket és maximális akkumulátoros hatótávolságot kínál, köszönhetően a nagy teljesítményű meghajtóegységnek, amelyhez egy cserélhető 750 Wh-s akkumulátor és egy opcionális 360 Wh-s hatótávnövelő párosul. A díjnyertes ONE-SIXTY enduro termékcsaládból származó, hihetetlenül agilis geometriánkkal olyan kezelhetőséget biztosítunk, amely segít meghódítani a legnehezebb emelkedőket és a legvigyorgósabb lejtőket is, míg a bevált FAST kinematikus felfüggesztésünk mindent elvisel, amit az ösvény kínál. Ez az alacsony karbantartást igénylő flexstay kialakítás 174 mm-es hátsó rugóutat kínál az elülső 170 mm-es mellett, a méretre hangolt progresszióval, hogy minden méretű bringás számára maximalizálja a teljesítményt. A legújabb tekercses lengéscsillapítókkal is gond nélkül működtetheted. A játékos kezelhetőség érdekében alapfelszereltségként 29"-os első és 27,5"-os hátsó kerekek vegyes méretével fókuszált, teljes 29er beállításra válthatsz anélkül, hogy a geometriát elrontanád, köszönhetően a flip chip kialakításunknak. Az alacsony átlépési magasságnak köszönhetően minden méretben választhatsz a stabilabb kezelhetőséget biztosító hosszabb, vagy az agilisabb érzést biztosító rövidebb váz között, míg egyes modellek az úttörő 30-230 mm-es, állítható utas dropper nyeregszárral rendelkeznek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | eONE-SIXTY LITE IV |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 42.5 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Marzocchi Z1 eMTB |
| Villa típus | Levegős |
| Rugóstag | Marzocchi Bomber Air |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA 1x Steel Megatooth Chainring |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | Shimano FC-EN600 |
| Hajtókar hossz | 165 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-43T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | VP VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano DEORE M5130 LinkGlide 10 |
| Váltókar | Shimano SL -MT500-IL / Shimano Deore M5130 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore M6120 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 / Shimano RT-EM910 |
| Féktárcsa méret | 220/203 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA EXPERT eTR |
| Kormány szélesség | 780 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | MERIDA EXPERT eTR II |
| Kormányszár átmérő | 35 mm |
| Kormányszár hossz | 40 mm |
| Kormánycsapágy | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck w/ Blocklock |
| Markolat | MERIDA EXPERT EC |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA EXPERT CC |
| Nyeregcső | MERIDA EXPERT TR II |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 200 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Assegai |
| Első gumi fajta | TR EXO+ 3C MaxxGrip |
| Első gumi méret | 29 x 2.5 |
| Hátsó gumi | Maxxis DHR II |
| Hátsó gumi fajta | 3C DD MaxxTerra |
| Hátsó gumi méret | 27.5 x 2.4 |
| Felni | EXPERT TR II |
| Első agy | Shimano TC500-B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC600-HM-B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Lezyne E-Bike Power STVZO E115 |
| Hátsó lámpa | Lezyne LED Femto USB STVZO |
| Sárvédő | C093-02F + C093-02R |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Shimano EP801 |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Trendpower Internal Battery |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Kijelző | Shimano SC-EM800 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 25.64 kg (M) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!