Leírás
A KTM Macina Team 792 Glorious 2023-as modellje a hegyikerékpározás szerelmeseinek készült, akik a legújabb technológiát és kiváló minőségű alkatrészeket keresik egy elektromos mountain bike-ban. A kerékpár szívét a Bosch Performance CX motor alkotja, amely 85 Nm maximális nyomatékot, így könnyedén megbirkózik a meredek emelkedőkkel és technikás lejtőkkel egyaránt. A Bosch PowerTube 750 Wh-s akkumulátor hosszú távú túrákhoz is elegendő energiát biztosít, miközben esztétikusan illeszkedik a vázba.
A kerékpár 120 mm-es rugóúttal rendelkezik, amelyet a kiváló minőségű első villa biztosít, lehetővé téve a sima és kontrollált haladást a legváltozatosabb terepviszonyok között is. A 29 colos kerekek optimális gördülési tulajdonságokat és stabilitást nyújtanak, míg a kivételes vázmerevség növeli a kerékpár reakciókészségét és irányíthatóságát.
A Shimano Deore LG 10 sebességes váltórendszer gyors és precíz váltást tesz lehetővé, míg a Tektro hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt biztosítanak minden körülmények között. A KTM Macina Team 792 Glorious nem csupán egy elektromos mountain bike, ez egy olyan prémium kategóriás kerékpár, amely a legmodernebb technológiát és a kiváló minőségű alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen terepélmény érdekében.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina MTB Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Recon Silver RL |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 120 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Comp ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-43T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | VP-195E |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M5130 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M5130 LG |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-M535 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-45 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp flat 2X |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team MTB |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM Comp Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Nobby Nic Performance |
| Első gumi fajta | Folding |
| Első gumi méret | 62-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Nobby Nic Performance |
| Hátsó gumi fajta | Folding |
| Hátsó gumi méret | 62-622 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail |
| Első agy | Shimano MT410B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano MT400B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch KIOX 300 TFT Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 125 kg |
| Súly | 24.5 kg |