Leírás
Ha az életed pörgős, olyan bringára van szükséged, amely segít kihozni a legtöbbet az idődből. Legyen szó munkába járásról, városi bevásárlásról vagy egy hétvégi feltöltődésről, a MERIDA eFLOAT sorozatban megtalálod az ideális társadat. Az e-bike hihetetlenül sokoldalú eszköz, akár munkához, akár szórakozáshoz – az eFLOAT azonban a legtöbbnél is praktikusabb, hála a jól átgondolt, sokoldalú vázterveknek és az erős, megbízható Bosch motoroknak. A sorozat TK trekking, CC SUV-stílusú és HD könnyű teherszállító modelleket kínál, mindegyik sárvédőkkel, csomagtartóval, kitámasztóval, beépített zárral és első-hátsó világítással felszerelve. Ráadásul alacsony átlépésű vázzal is elérhetők, ha nagyobb lábtérre van szükséged. A kerékpárok elegáns megjelenéséről a WIRE PORT kábelvezetési rendszer gondoskodik, így nemcsak jól tekerhetők, de remekül is mutatnak. Az alumínium váztervezésben szerzett szakértelmünket a Bosch kifinomult, erős motorjaival, különböző akkumulátor opciókkal és intuitív kijelzőkkel kombinálva három olyan modellt alkottunk, amelyek finoman igazodnak az igényeidhez.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | eFLOAT TK LITE II |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 53 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour XCM34-Boost |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 120 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA Direct Mount Steel Chainring |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | FSA CK-220 |
| Hajtókar hossz | 165 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-46T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | VP VPE-891 |
| Hátsó váltó | Shimano Cues U4000 |
| Váltókar | Shimano Cues U4000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | MERIDA Expert |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | MERIDA Expert TK III |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormánycsapágy | Acros ICR MERIDA INTEGRATED |
| Markolat | MERIDA Expert TK |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | MERIDA Expert TK II |
| Nyeregcső | MERIDA Expert CC |
| Nyeregcső átmérő | 34.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Energizer Plus |
| Első gumi méret | 55-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Energizer Plus |
| Hátsó gumi méret | 55-622 |
| Felni | MERIDA Comp TR II |
| Első agy | Shimano TC500 |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC500 |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Lezyne Hecto StVZO E350+ Reverse |
| Hátsó lámpa | Spanninga Commuter Glow XE |
| Csomagtartó | MERIDA MIK HD Carrier |
| Sárvédő | Sunnywheel SW-FA311-65A/ SW-FA311-65E1 |
| Kitámasztó | Atranvelo ED-100-PC |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance Line CX |
| Akkumulátor | Bosch PowerTube |
| Kapacitás | 600 Wh |
| Kijelző | Bosch Purion 200 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2025 |
| Súly | 29 kg |