Leírás
A KTM Macina Sport SX Elite 2026 a trekking kategória egyik legjobb ár-érték arányú modellje, amely ötvözi az alumínium vázas felépítést a modern elektromos rásegítéssel. Az alumínium váz és a Suntour NRX32-E Air villa 63 mm rugóúttal kényelmes és stabil alapot nyújt hosszabb túrákhoz és városi használathoz egyaránt. Az integrált kábelezés elegáns megjelenést biztosít.
A meghajtást a fejlett Bosch Performance SX motor adja, amely sportos, de természetes rásegítést kínál. Az integrált 400 Wh-s Bosch CompactTube akkumulátor kellő hatótávot biztosít a napi ingázáshoz és a többnapos túrákhoz is, miközben a Bosch Purion 200 kijelző egyszerű kezelhetőséget nyújt. A váltást a modern Shimano CUES Di2 11 sebességes elektronikus rendszer vezérli, amely precíz, gyors és megbízható váltást tesz lehetővé minden terepen.
A kerékpár teljes LFC-felszereltséggel érkezik: csomagtartó, sárvédők, első lámpa és hátsó világítás, valamint láncvédő és kitámasztó. A gördülést a Schwalbe G-One Overland Eco abroncsok és a Black Jack Ready25 felnik biztosítják, míg a kényelmet az Ergon GS1 markolat és a Selle Royal Vaia Gel nyereg garantálják. A Macina Sport SX Elite a 20.9 kg-os súlyával egy teljesen felszerelt, prémium trekking e-bike, amely készen áll a mindennapok és a hosszabb kalandok kihívásaira is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NRX32-E Air LOR |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | KTM |
| Hajtómű fogszám | 42T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Team 2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e500 LG e-bike |
| Pedál | Trekking-Pedal VP-616 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES Di2 U8050 shadow |
| Váltókar | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT402 / MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II low rizer |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 20° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | ERGON GS1 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Vaia Gel |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Overland Eco |
| Első gumi méret | 45-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Overland Eco |
| Hátsó gumi méret | 45-622 |
| Felni | Black Jack Ready25 |
| Első agy | Shimano TC500 |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC500 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Litemove SEC-150 |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload rack clip |
| Sárvédő | SKS EVO AL 55mm |
| Kitámasztó | Hebie adjustable |
| Láncvédő | Horn Catena 22 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance SX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 60 Nm |
| Tejesítmény | 600 W |
| Akkumulátor | Bosch CompactTUBE |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Töltő | Bosch Compact Charger |
| Teljesítmény | 2 A |
| Kijelző | Bosch Purion 200 Display & Remote |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 139 kg |
| Súly | 20.9 kg |