Leírás
A Strip+ StVZO Rear egy nagy teljesítményű hátsó lámpa, amely német StVZO szabvány szerint optimalizált lencsével és tíz rendkívül fényes LED-del rendelkezik, így kategóriájában kiemelkedő fényerőt biztosít. A lámpa két világítási módot kínál, maximum 40 lumen fényerővel és akár 12 órás maximális üzemidővel. A Wide-Angle Optics lencsének köszönhetően akár 270°-os láthatóságot biztosít, növelve az oldalsó láthatóságot és a biztonságot.
Az IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelt lámpa a legnehezebb időjárási körülmények között is megbízhatóan működik. A Strip+ StVZO Rear 1400 mAh kapacitású akkumulátorral rendelkezik, valamint vízálló USB-C töltési lehetőséggel. A sokoldalú nyeregcsőre rögzíthető pánt biztosan rögzíti a lámpát különböző formájú – kerek és aero – nyeregcsöveken is.
- StVZO szabvány szerint optimalizált lencse tíz LED-del
- Wide Angle Optics: 270°-os láthatóság
- USB-C-ről tölthető lítium-ion akkumulátor (kábel nem tartozék)
- Két világítási mód: maximum 40 lumen
- IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelve
- 1400 mAh akkumulátorkapacitás
Világítási módok:
- Economy – 20 lumen / 10 óra
- Blast – 40 lumen / 7 óra
Paraméterek
| Fényerő | 40 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 12 óra |
| Kapacitás | 1400 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 70 x 37 x 47 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 71 g |