Leírás
Innovatív kerékpáros hátsó lámpa integrált, CNC-megmunkált alumínium 35.4 mm-es nyeregcsőbilinccsel. A hagyományos nyeregcsőbilincs helyére szerelt karcsú és könnyű kialakítás csökkenti a szükséges alkatrészek számát és helyet takarít meg – ami különösen ideális teleszkópos (dropper) nyeregcsővel szerelt hegyikerékpárok esetén. A nyolc nagy teljesítményű LED kiváló láthatóságot biztosít (akár 30 lumen fényerővel), és két különböző világítási mód közül választhatsz. A Wide-Angle Optics optika akár 270°-os láthatóságot biztosít. Az innovatív mágneses rögzítési rendszer lehetővé teszi, hogy a lámpa könnyedén levehető legyen a tartóról, így gyorsan és egyszerűen tölthető. A lámpa tartós, kétkomponensű Composite Matrix házban kapott helyet, amely IPX7 vízállósági minősítéssel rendelkezik. A beépített USB csatlakozó kábel nélküli töltést tesz lehetővé, az akkumulátor pedig akár 3 órás üzemidőt biztosít.
Világítási módok:
Blast – 30 lumen / 1 óra 30 perc
Enduro – 15 lumen / 3 óra
Paraméterek
| Fényerő | 30 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 3 óra |
| Kapacitás | 300 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 85 x 41.4 x 72 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 50.1 g |