Leírás
Paraméterek
| Fényerő | 30 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Tartókonzol |
| Üzemidő | 23 óra |
| Kapacitás | 300 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 85 x 41.4 x 72 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 50.1 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!