Leírás
Paraméterek
| Fényerő | 250 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 17.5 óra |
| Kapacitás | 520 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 70.7 x 49.2 x 43.5 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 71 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!