Leírás
A Strip Drive Pro 400+ Rear egy csúcstechnológiás hátsó lámpa, amely tíz LED-del és akár 400 lumen maximális fényerővel rendelkezik. Kiemelkedő hatékonyságra és hosszú üzemidőre tervezték, így a legnehezebb körülmények között is optimális fényeloszlást és jól használható fényképet biztosít. Az akár 80 órás maximális üzemidőnek köszönhetően biztos lehetsz benne, hogy a lámpa a leghosszabb tekerések során is megbízható társad lesz.
Hét különböző világítási módot kínál, köztük a rendkívül feltűnő Daytime Flash nappali villogó módot, amely hatékonyan felhívja magára a figyelmet, valamint a széles látószögű optikát, amely akár 270°-os láthatóságot biztosít. Könnyű, mégis tartós és vízálló kialakítással rendelkezik, amelyet az IPX7 vízállósági szabvány szerint teszteltek. A sokoldalú rögzítőrendszer aero és kerek nyeregcsövekre is felszerelhető, a lámpa töltése pedig vízálló USB-C csatlakozón keresztül történik (kábel nem tartozék). Ha kiváló láthatóságra van szükséged nappal és sötétben egyaránt, ez a hátsó lámpa tökéletes választás.
Világítási módok:
- Economy – 15 lumen / 26 óra
- Blast – 80 lumen / 5.5 óra
- Pulse – 80 lumen / 14 óra
- Flash 1 – 50 lumen / 23 óra
- Day Flash 1 – 200 lumen / 30 óra
- Day Flash 2 – 400 lumen / 18 óra
- Femto – 5 lumen / 80 óra
Paraméterek
| Fényerő | 400 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 80 óra |
| Kapacitás | 1900 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 70 x 37 x 47 mm |
| Féklámpa funkció | Nincs |
| Radar funkció | Nincs |
| Súly | 71 g |