Leírás
A Helmet Lite Drive 1200+ egy alacsony profilú LED kerékpárlámpa, amely a kerékpáros tekintetének irányát követi, így kiváló láthatóságot és remek éjszakai használhatóságot biztosít. Nyolc LED-del rendelkezik, maximális fényereje 1200 lumen, maximális üzemideje pedig akár 60 óra. A fényképe ideális megvilágítást biztosít még a legnehezebb körülmények között is.
A vízálló USB-C töltőcsatlakozó és a 2A+ gyorstöltési lehetőség gyors és hatékony töltést tesz lehetővé (a kábel nem tartozék). A CNC-megmunkált alumínium ház hűtőbordákkal tartósságot és hatékony hőelvezetést biztosít. Az új optikai kialakítás és a MOR (Maximum Optical Reflection) lencse optimalizálja a fény szórását a jobb láthatóság érdekében. A GoPro kompatibilis rögzítési lehetőség és az Infinite Light Power Pack+ támogatás sokoldalú rögzítést és hosszabb üzemidőt kínál. Az IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelt lámpa különböző időjárási körülmények között is megbízhatóan működik. Hét különböző világítási mód közül választhatsz, a figyelemfelkeltő Daytime Flash módtól egészen a Femto módban elérhető akár 60 órás üzemidőig, így mindig az adott helyzethez igazíthatod a világítást. A Lite Drive 1200+ Front lámpával magabiztosan világíthatod meg az utadat.
Világítási módok:
- Economy: 150 lumen / 20 óra
- Enduro: 300 lumen / 9.5 óra
- Blast: 600 lumen / 4 óra
- Over Drive: 1200 lumen / 2 óra
- Day Flash: 700 lumen / 40 óra
- Femto: 20 lumen / 60 óra
- Pulse: 100 lumen / 14 óra
Paraméterek
| Fényerő | 1200 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Egyéb |
| Üzemidő | 60 óra |
| Kapacitás | 3800 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 84 x 48 x 75 mm |
| Súly | 180 g |