Leírás
A Helmet Micro Drive Pro 1000+ egy alacsony profilú LED kerékpárlámpa, amely a kerékpáros tekintetének irányát követi, így kiváló láthatóságot és remek éjszakai használhatóságot biztosít. Nyolc LED-del rendelkezik, maximális fényereje 1000 lumen, és hatékony működésre, valamint hosszú üzemidőre tervezték. Fényképe ideális megvilágítást biztosít még a legnehezebb körülmények között is. Az akár 60 órás maximális üzemidőnek köszönhetően biztos lehetsz benne, hogy a lámpa végigkíséri az egész tekerést. A GoPro kompatibilis rögzítés és az Infinite Light Power Pack+ támogatás sokoldalú rögzítési lehetőségeket és hosszabb üzemidőt kínál.
A CNC-megmunkált alumínium ház és a magas szintű vízállóság, valamint a hűtőbordák tartósságot és hatékony hőelvezetést biztosítanak. A lámpa hét különböző világítási móddal rendelkezik, köztük a Daytime Flash nappali villogó móddal. A vízálló USB-C töltési lehetőség (kábel nem tartozék) egyszerű és kényelmes töltést tesz lehetővé. Az IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelt lámpa különböző időjárási körülmények között is megbízhatóan használható.
Világítási módok:
- Economy: 125 lumen / 11 óra
- Enduro: 300 lumen / 6 óra
- Blast: 600 lumen / 3.25 óra
- Over Drive: 1000 lumen / 1.5 óra
- Day Flash: 700 lumen / 40 óra
- Femto: 20 lumen / 60 óra
- Pulse: 100 lumen / 14 óra
Paraméterek
| Fényerő | 1000 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Egyéb |
| Üzemidő | 60 óra |
| Kapacitás | 2800 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 84 x 48 x 75 mm |
| Súly | 174 g |