Leírás
A Fusion Drive Pro 600+ Front egy kedvező árú, mégis sokoldalú és funkciókban gazdag kerékpárlámpa, amely új szintre emeli a kerékpározás élményét. Akár 600 lumen maximális fényerőt és legfeljebb 36 órás üzemidőt kínál, így erős és hosszan tartó megvilágítást biztosít.
A lámpa hat különböző világítási módot kínál, köztük a rendkívül feltűnő Daytime Flash nappali villogó módot, amely maximális láthatóságot biztosít nappali körülmények között. Az intelligens Power Indicator kijelző mutatja az akkumulátor hátralévő üzemidejét. A CNC-megmunkált alumínium ház hűtőbordákkal tartósságot és hatékony hőelvezetést biztosít, az új optikai kialakítás pedig javítja a fény szórását. Az opcionális GoPro rögzítő sokoldalú rögzítési lehetőségeket kínál. A vízálló USB-C töltésnek (kábel nem tartozék), az Infinite Light Power Pack+ kompatibilitásnak és az IPX7 vízállósági tesztelésnek köszönhetően ez a lámpa bármilyen kalandra készen áll.
A Lezyne Infinite Power Pack+ kifejezetten a USB-C csatlakozós LED lámpáinkkal való használatra készült, hogy meghosszabbítsa azok üzemidejét. Az eredeti Infinite Light Power Pack ezzel a lámpával nem kompatibilis.
Világítási módok:
- Economy: 100 lumen / 10 óra
- Enduro: 300 lumen / 5 óra
- Blast: 600 lumen / 2 óra
- Day Flash: 600 lumen / 36 óra
- Femto: 20 lumen / 36 óra
- Pulse: 100 lumen / 12 óra
Paraméterek
| Fényerő | 600 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 36 óra |
| Kapacitás | 1900 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 82 x 45 x 41 mm |
| Súly | 129 g |