Leírás
A Classic Drive 500+ első lámpa egy klasszikus kerékpárlámpa modern köntösben. Egyetlen nagy teljesítményű LED segítségével akár 500 lumen fényerőt biztosít, maximálisan akár 80 órás üzemidővel. Letisztult, hengeres házra épül, amely kompakt és könnyű kialakítást eredményez.
A vízálló USB-C töltési lehetőség kényelmes újratöltést biztosít (a kábel nem tartozék). A CNC-megmunkált alumínium szerkezet nagy tartósságot és hatékony hőelvezetést garantál. Az IPX7 vízállósági szabvány szerint tesztelt lámpa különböző időjárási körülmények között is megbízhatóan használható. Hat különböző világítási mód közül választhatsz, a nappali használatra szánt, rendkívül feltűnő Daytime Flash módtól egészen a hosszú, akár 80 órás üzemidőt biztosító Femto módig. Az Infinite Light Power Pack+ kompatibilitás még nagyobb rugalmasságot és hosszabb üzemidőt tesz lehetővé.
A Lezyne Infinite Power Pack+ kifejezetten a USB-C csatlakozós LED lámpáinkkal való használatra készült, hogy meghosszabbítsa azok üzemidejét. Az eredeti Infinite Light Power Pack ezzel a lámpával nem kompatibilis.
Világítási módok:
- Economy: 100 lumen / 10 óra
- Enduro: 200 lumen / 4 óra 30 perc
- Blast: 500 lumen / 1 óra 45 perc
- Day Flash: 500 lumen / 30 óra
- Femto: 20 lumen / 80 óra
- Pulse: 100 lumen / 20 óra
Paraméterek
| Fényerő | 500 lumen |
| Energiaforrás | Akkumulátor |
| Rögzítés | Gumipánt |
| Üzemidő | 80 óra |
| Kapacitás | 1900 mAh |
| Vízállóság | IPX7 |
| Méret | 83 x 27 x 45 mm |
| Súly | 95 g |