Leírás
A KTM X-Life Track Street 2023 egy sokoldalú cross trekking kerékpár, amely kiváló teljesítményt nyújt a városi ingázások és a hétvégi túrák során. Az alumínium váz erős, de könnyű, így tartósságot és kényelmes kezelhetőséget biztosít. A 63 mm-es Suntour NEX villa könyed rugózást nyújt egyenetlen útfelületeken, míg a kerékpár modern megjelenését a belső kábelvezetés fokozza.
A 3x8 sebességes Shimano váltórendszer lehetővé teszi a könnyed váltást különböző domborzati viszonyok között is. A Schwalbe Hurricane gumik kiváló tapadást és gördülékeny haladást biztosítanak, míg a Shimano hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt nyújtanak bármilyen időjárási körülmény között.
Az X-Life Track Street előre felszerelt sárvédőkkel, kitámasztóval és világítással érkezik, így azonnal készen áll a mindennapi használatra. Ez a modell kombinálja a trekking kerékpárok funkcionalitását a sportos teljesítménnyel, így kiváló választás a mindennapi közlekedéshez és a szabadidős kalandokhoz egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 OFFROAD |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NEX |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tourney T501 |
| Hajtómű fogszám | 48-38-28T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG31 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | Shimano HG40 |
| Pedál | KTM Line Offroad BF |
| Első váltó | Shimano Tourney TY601 |
| Hátsó váltó | Shimano Altus M310 |
| Váltókar | Shimano EF505 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano EF505 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer15 |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | SCHWALBE Hurricane |
| Első gumi fajta | K-Guard RT |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | SCHWALBE Hurricane |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard RT |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | AXA Compactline 20 Switch LED 20 Lux |
| Hátsó lámpa | AXA LS 413 Dynamo Steady |
| Sárvédő | SKS PET A 46 R 28 |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 134 kg |
| Súly | 15.4 kg |