Leírás
A KTM X-Life Track 2023 egy sokoldalú trekking kerékpár, amelyet a városi ingázás és a szabadidős túrák igényeire terveztek. A könnyű alumínium váz erős és tartós, miközben a 63 mm-es rugóútú Suntour NEX villa megfelelő csillapítást biztosít egyenetlen terepen is. Az integrált kábelvezetés letiszta megjelenést és fokozott biztonságot kínál.
A kerékpár Shimano váltórendszerrel van felszerelve, amely pontos és megbízható váltást tesz lehetővé. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erős fékezési teljesítményt nyújtanak, míg a Schwalbe Smart Sam abroncsok kiváló tapadást és könnyed gördülékenységet biztosítanak különböző terepviszonyok között is.
Az X-Life Track könnyen felszerelhető sárvédőkkel és csomagtartóval, így praktikus választás lehet a mindennapi használatra és a hosszabb túrákhoz is egyaránt, kombinálva a sportos teljesítményt és a trekking kerékpárok kényelmét.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 OFFROAD |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NEX |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tourney T501 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-40T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Pedál | KTM Line Offroad BF |
| Első váltó | Shimano Tourney TY710 |
| Hátsó váltó | Shimano Acera M3020 SGS |
| Váltókar | Shimano EF505 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano EF505 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Altus RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM LINE Riser 20 |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 15° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | RT |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | RT |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano HB-TX505 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 13.5 kg |