Leírás
A KTM Ultra Sport 2022 az alumínium MTB kerékpár kategóriában kínál kiemelkedő teljesítményt, mind a városi utakra, mind pedig a könnyebb terepekre. Az új, könnyített alumínium váznak köszönhetően a kerékpár súlya lecsökkent, miközben a hosszabb felsőcső és laposabb fejcsőszög javította a stabilitást és az irányíthatóságot. A belső kábelvezetés tovább növeli a kerékpár esztétikus megjelenését.
A 12 sebességes Shimano Deore váltórendszer pontos és megbízható váltást biztosít, amely elengedhetetlen a változatos terepen való bringázáshoz. A RS JUDY SILVER 100 mm-es villa nagyszerű rugózást nyújt a technikás ösvényeken, míg a Maxxis Rekon Race abroncsok kiváló tapadást garantálnak. A Shimano MT201/MT200 hidraulikus fékek biztosítják a szükséges fékerőt minden időjárási körülmény között.
Ez a kerékpár praktikus funkciókat kínál, például sárvédők és csomagtartó felszerelésének lehetőségét, amelyek még sokoldalúbbá teszik a KTM Ultra Sportot, legyen szó városi ingázásról vagy hétvégi kalandokról.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | M1110 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 57 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RS JUDY SILVER Air RL TK Q |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore MT510 |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano Deore M6100 |
| Pedál | KTM Comp MTB BF |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M6100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT201/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano Tourney RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp Flat Top |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | RITCHEY Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Comp MTB |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | KTM Sport |
| Első agy | Shimano HB-MT200 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano FH-MT401 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 114 kg |
| Súly | 13.7 kg |