Leírás
A KTM Ultra 1964 Pro 2024 a márka alumínium klasszikusának új generációját képviseli. A váz könnyű, de rendkívül merev, a tripla butted kialakításnak köszönhetően. Az optimalizált geometria, amely hosszabb felsőcsővel és laposabb fejcsőszöggel rendelkezik, biztosítja a stabilitást és irányíthatóságot a meredek lejtőkön. A 100 mm-es FOX 32 Float villa garantálja a sima és precíz mozgást a nehezebb terepeken is.
A Shimano Deore XT váltórendszer zökkenőmentes váltást biztosít, amely nélkülözhetetlen a hegyi ösvényeken és a technikás terepeken. A Maxxis Rekon Race EXO gumiabroncsok nagyszerű tapadást és kiváló stabilitást biztosítanak minden körülmény között.
A kétdugattyús Shimano fékrendszer gondoskodik a biztonságos fékezésről meredek lejtőkön is, így bármilyen kihívással szembe tudsz nézni a KTM Ultra 1964 Pro kerékpárral. A kerékpár kompatibilis kitámasztókkal, sárvédőkkel és csomagtartóval is, így még sokoldalúbbá válik, akár a mindennapi ingázáshoz is ideális.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 MTB Ultra TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 57 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 32 Float Rhythm |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore XT M8100 |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | KTM Team MTB SB |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore XT M8100R |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore M6100 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team Flat Top |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | KTM Prime silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Comp MTB Sport |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | MAXXIS Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Shimano WH-MT501-B |
| Első agy méret | 110x15 mm |
| Hátsó agy méret | 148x12 mm |
| Küllőszám | 24 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 132 kg |
| Súly | 12.9 kg |