Leírás
A KTM Tourella 2024 kerékpár tökéletes társ a városi közlekedéshez. A könnyű és tartós alumínium váz nagy stabilitást nyújt, miközben a Shimano Nexus 7 sebességes agyváltó biztosítja a sima és egyszerű váltást a városi utak változó útburkolatán. A Tourella kialakítása kifejezetten a városi használatra összpontosít, a merev acélvilla biztosítja a megbízhatóságot a mindennapi használat során.
A Schwalbe Fat Frank gumiabroncsok extra tapadást és kényelmet nyújtanak, bármilyen felületen, a Tektro V-fékek pedig hatékony fékezést garantálnak. A kerékpár praktikus kiegészítőkkel, például világítással és hátsó csomagtartóval is rendelkezik, ami még inkább ideálissá teszi a városi közlekedésre.
Ez a kerékpár kiváló választás azok számára, akik nemcsak megbízható és kényelmes közlekedési eszközt keresnek, hanem stílusos megjelenést is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 City Tourella |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Rigid Tourella |
| Villa típus | Merev villa |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Lasco RCF4138F17 |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano SM-GEAR |
| Fogaskoszorú fogszám | 19T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 7 sebességes |
| Lánc | KMC Z1 |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Középcsapágy | Shimano BB-UN101 |
| Váltókar | Shimano Nexus C3000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro CL330/855AL |
| Féktípus | V-fék és kontrafék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line Riser 70 |
| Kormány szélesség | 580 mm |
| Kormány emelkedés | 70 mm |
| Kormányszár | KTM Line adjust |
| Kormányszár átmérő | 25.4 mm |
| Kormánycsapágy | KTM Line |
| Markolat | KTM Line City Grip |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Ondina |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 300 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Fat Frank |
| Első gumi fajta | K-Guard TwinSkin |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Fat Frank |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard TwinSkin |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | KTM City |
| Első agy | Shimano DH-C3000 |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano SG-C3001 |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | AXA 606 Auto |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | Racktime EP-1088 |
| Sárvédő | RPZ KTM46 |
| Kitámasztó | KTM Center adjustable |
| Láncvédő | Horn Catena A09 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 15.9 kg |