Leírás
A KTM Scarp Elite 2024 MTB versenykerékpár a terepezések megszállottjainak készült. Az EVO II karbon váz és alumínium hátsó háromszög kombinációja maximális merevséget és könnyű kezelhetőséget biztosít, így ideális választás a legigényesebb ösvényeken való versenyzéshez. A 100 mm-es Fox 32 Float villa és a 95 mm-es Fox Float DPS hátsó csillapító révén a kerékpár precíz irányítást és kényelmes rugózást biztosít még a legdurvább terepen is.
A Shimano Deore XT 12 sebességes váltórendszer garantálja a sima és pontos váltást, amely elengedhetetlen a gyors tempójú versenyeken. A Maxxis Rekon Race abroncsok kiváló tapadást és gördülékenységet nyújtanak, akár a laza kavicson, akár a technikásabb terepen közlekedsz. Ezen felül a Shimano fékrendszer kétdugattyús fékei biztosítják a szükséges fékerőt a legmeredekebb lejtőkön is.
A Scarp Elite nemcsak a versenyzők számára alkalmas, hanem egy megfizethető belépőmodell is, amely kompromisszumok nélkül kínálja a KTM minőséget és teljesítményt. Az alumínium és karbon kombinációja optimális ár-érték arányt biztosít minden terepes számára.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Scarp Premium Carbon-Alloy SLL 95 mm |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 32 Float Rhythm |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| Rugóstag | FOX Float DPS Performance Elite |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Deore XT M8120 |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT M8100/M8100 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II flat 2X |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Team II |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | KTM Team silicone |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal SRX |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Maxxis Rekon Race |
| Első gumi fajta | EXO/TR |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Rekon Race |
| Hátsó gumi fajta | EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Ryde Rival30 |
| Első agy | Shimano TC500B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano CUES TC500B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 121 kg |
| Súly | 13.2 kg |