Leírás
A 2026-os KTM Revelator 15 azoknak készült, akik elérhető ár mellett keresnek sportos és megbízható országúti kerékpárt. A 6061 alumínium váz és a Revelator Carbon F19 villa merevséget, stabilitást és optimális irányíthatóságot biztosít. A geometriát úgy tervezték, hogy sportos legyen, ugyanakkor hosszabb távokon is kényelmes üléspozíciót kínáljon.
A hajtást a Shimano 2x10 sebességes szett biztosítja, amely gyors és pontos váltást nyújt minden körülmény között. A hajtómű és a kazetta széles áttételtartományt kínál sík szakaszokra és emelkedőkre egyaránt. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erőteljes, jól adagolható fékerőt adnak, így a bringa minden időjárási helyzetben biztonságosan irányítható.
A kerékpár Alexrims GD24P felnikre és Shimano TC500 agyakra épített kerékkel érkezik, amelyet Pillar küllők erősítenek. A Maxxis Pursuer Normal 30 mm-es gumik gördülékenységet, tapadást és defektvédelmet biztosítanak. A kényelmes hosszabb utak érdekében KTM Line Sport nyereg, KTM Team II nyeregszár és KTM Comp Road kormány teszi teljessé a felszereltséget. A Revelator 15 egy megbízható, sportos országúti kerékpár, amely kiváló választás edzésekhez és hobbiszintű versenyzéshez.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Revelator Alloy 6061 tripplebutted |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 57 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Revelator Carbon F19 |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano RS400 |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano HG500 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano HG54 |
| Középcsapágy | Shimano RS500 pressfit Road |
| Első váltó | Shimano Tiagra 4700 |
| Hátsó váltó | Shimano Tiagra 4700 |
| Váltókar | Shimano Tiagra 4720 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp Road |
| Kormányszár | KTM Comp Road |
| Kormányszár dőlésszög | -7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR intern |
| Markolat | KTM Tape |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Maxxis Pursuer Normal |
| Első gumi méret | 30-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Pursuer Normal |
| Hátsó gumi méret | 30-622 |
| Felni | Alexrims GD24P |
| Első agy | DMAG R26-F |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Hátsó agy | Shimano TC500 |
| Hátsó agy méret | 142 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 28 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 9.9 kg |