Leírás
A 2023-as STEVENS San Remo országúti kerékpár kiválóan ötvözi a sportos teljesítményt és a kényelmet, tökéletes választás a hosszabb túrákhoz és a mindennapi edzésekhez. A kerékpár váza háromszor húzott alumínium 6061 TB, ami könnyű és tartós. Az aerodinamikailag optimalizált váz geometria és a belső kábelvezetés elegáns megjelenést és kiváló irányíthatóságot biztosít.
A karbon Pro-Blade villa és a merevített kormánycsapágy (1 1/8" - 1 1/4") növelik a kerékpár stabilitását és rezgéscsillapítását, így a San Remo sima és kényelmes utazást biztosít még rosszabb minőségű utakon is. A Shimano Tiagra váltórendszer 2x10 sebességes konfigurációja precíz és megbízható váltást tesz lehetővé, míg az FSA CK-400 hajtómű 50-34T lánckerék-kombinációval hatékony erőátvitelt biztosít.
A kerékpár Continental Grand Sport Race SL gumiabroncsokkal és Oxygen RM-R17 felnikkel van felszerelve, amelyek kiváló tapadást és alacsony gördülési ellenállást kínálnak. A Shimano Tiagra fékek biztosítják a gyors és megbízható megállást. Az Oxygen Scorpo Aero kormány és az Oxygen Driver kormányszár ergonomikus kialakítása kényelmes és hatékony pozíciót biztosít.
A San Remo súlya mindössze 9.3 kg, maximális terhelhetősége pedig 115 kg, így könnyű és könnyen kezelhető, ugyanakkor elég robusztus ahhoz, hogy bírja a hosszabb túrák igénybevételét is. A kerékpár különböző méretekben és elegáns Fjord Blue színben kapható.
Ez a modell különösen ajánlott azoknak a kerékpárosoknak, akik megbízható és teljesítményorientált kerékpárt keresnek a mindennapi használatra és a versenyzésre egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 54 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS Carbon Pro-Blade |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA CK-400 |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG500 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG54 |
| Középcsapágy | BSA 68 mm |
| Első váltó | Shimano Tiagra |
| Hátsó váltó | Shimano Tiagra |
| Váltókar | Shimano Tiagra |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Tiagra |
| Féktípus | V-fék |
| Fékkar | Shimano Tiagra |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo Aero |
| Kormány szélesség | 420 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS Race Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Cyrius |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Grand Sport Race SL |
| Első gumi fajta | Pure-Grip, NyTech |
| Első gumi méret | 25-622 |
| Hátsó gumi | Continental Grand Sport Race SL |
| Hátsó gumi fajta | Pure-Grip, NyTech |
| Hátsó gumi méret | 25-622 |
| Felni | Oxygen RM-R17 |
| Első agy | Shimano Tiagra |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Shimano Tiagra |
| Hátsó agy méret | 130 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 9.3 kg |