Leírás
A KTM Myroon Pro 2022 modell egy kiváló belépő szintű karbonvázas mountain bike, amely ideális azok számára, akik egy megfizethető, mégis magas teljesítményű kerékpárt keresnek. A Performance Carbon váz könnyű és merev, amely lehetővé teszi a gyors és dinamikus haladást, különösen versenyhelyzetekben. A vázat a maximális merevség érdekében optimalizálták, ami súlycsökkenést és nagyobb hátsó merevséget eredményezett, így kiváló erőátvitelt biztosít.
A kerékpárt Shimano Deore 12 sebességes váltórendszerrel szerelték fel, amely megbízható és pontos váltásokat kínál, míg a RockShox Judy Silver TK villa 100 mm-es rugóúttal hatékonyan simítja ki a terep egyenetlenségeit. A Schwalbe Rapid Rob gumik kiváló tapadást biztosítanak, míg a Shimano hidraulikus fékrendszer erős fékezési teljesítményt nyújt minden körülmények között.
Ez a kerékpár tökéletes választás a karbon világába belépni vágyó kerékpárosok számára, akik sebességre és teljesítményre vágynak anélkül, hogy kompromisszumot kötnének az ár-érték arány terén.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Myroon Performance Carbon |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 53 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Judy Silver TK |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano MT511 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M6100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT201/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp flat 2X |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 0 mm |
| Kormányszár | KTM Comp |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | KTM Team drop/in |
| Markolat | KTM Comp Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Rapid Rob |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Rapid Rob |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Ryde Rival26 |
| Első agy | Shimano MT410B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano MT410B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 12.9 kg |