Leírás
A Reaction SLX karcsú megjelenése a Smooth Welded fejcső és nyeregcső hegesztéseknek köszönhető. A bringa menetes középrészt és belső kábelvezetést kapott a hosszútávú szervizelés és az egyszerű karbantartás érdekében. Még egy flat mount tárcsaféktartó is található, amely zökkenőmentesen integrálható a kitámasztóval, valamint akadnak integrált rögzítési pontok az ACID sárvédőkhöz és a hordozóhoz. A megújult geometria magában foglalja az alacsonyabb felsőcsövet és a kúpos fejcsövet a magabiztosabb kezelhetőség érdekében, a kábelek belsőleg vannak elvezetve a kevesebb karbantartás érdekében, és rengeteg hely van a széles, tapadós és kényelmes 2.25 gumik működtetéséhez. És ahogy a képességeid fejlődnek, van lehetőség arra, hogy beszerelj egy dropperes nyeregcsövet.
Aluminium Lite
Van az alumínium, és van a CUBE Aluminium Lite. Ez a hőkezelt 6061-es alumínium merev, fáradásálló, és természetes korrózióállósága miatt kiváló anyag, amelyből könnyű csőkészletek - és kerékpárkeretek - készíthetők. És mindezt úgy teszi, hogy nem növeli feleslegesen a súlyt, így a lehető legtöbbet élvezheti a CUBE kerékpárját.
SizeSplit
A megfelelő kerékpárnak tökéletesen illeszkednie kell hozzád. Ezért hoztuk létre a SizeSplitet. Az alacsonyabb kerékpárosok számára a kisebb, 27.5 hüvelykes kerékszabvány lehetővé teszi, hogy olyan vázakat építsünk, amelyek jól illeszkednek hozzájuk, miközben a bringa mozgékony és stabil. A magasabb bringások számára pedig a jól gördülő 29er kerékszabvány köré építettünk egy méretválasztékot. Bármelyiket is választod, biztos lehetsz benne, hogy a kerékpárod úgy fog passzolni hozzád, mintha az csak neked készült volna.
Kickstand Mount
Egy kitámasztó hasznos lehet, ez nem kétség. De ha megfelelően akarja ellátni a feladatát, akkor biztonságos rögzítésre van szüksége. Ezért fordítottunk ugyanannyi erőfeszítést a Kickstand Mount megtervezésére a vázunkhoz, mint bármely más funkcióra. Ez a letisztult, nem feltűnő, de kivételesen erős és stabil kitámasztó a legjobb módja annak, hogy a CUBE kerékpárod függőlegesen álljon, amikor éppen nem hajtod.
Internal Cable Routing
A kábelek összekötik a kormány kezelőszerveit az olyan létfontosságú alkatrészekkel, mint a sebességváltó és a fékek, de nem kell, hogy útban legyenek. A belső kábelvezetéssel csökkentettük a rendetlenséget és a karbantartást azáltal, hogy a kábeleket a vázon keresztül vezetjük, távol tartva őket a por- és vízszennyezéstől - vagy a kopás okozta sérüléstől -, valamint megtisztítva a kerékpár megjelenését.
SIC Mount
A rugalmasság fontos egy olyan kerékpár esetében, amelynek a hétköznapjaidba kell illeszkednie. Ezért terveztünk a félig integrált csomagtartó rögzítéséhez egy olyan rendszert, amely nem feltűnő, amikor nincs rá szükséged, és nagyon egyszerűen használható, amikor kell. A félig integrált csomagtartóval kiegészítve ez a CUBE tökéletes ha csak bevásáolni mész, vagy munkába, de a hétvégi kalandokhoz is akár...
Smooth Welding
A Smooth Welding nem egyszerű, de az értékes dolgok általában nem is azok. Két előnye van. Először is, és ez a legnyilvánvalóbb, remekül néz ki: az egyik cső szinte belefolyik a másikba. Másodszor, és ami legalább ilyen fontos, segít minimalizálni a hegesztett területekre ható terheléscsúcsokat, ami a váz nagyobb szilárdságát és tartósságát eredményezi.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium Lite |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 37 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Judy Silver TK AIR |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano MT611 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | KMC X12 |
| Pedál | CUBE PP MTB |
| Középcsapágy | Prowheel BSA PW-MB68 |
| Hátsó váltó | Shimano XT M8100 |
| Váltókar | Shimano XT M8100-IR |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano XT M8100 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa méret | 160/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | CUBE Rise Trail Bar |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormányszár | CUBE Performance CPS-Race |
| Kormányszár hossz | 50 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | CUBE FPH868 |
| Markolat | ACID Icon |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | ACID Venec Lite |
| Nyeregcső | CUBE Performance Post |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Racing Ralph |
| Első gumi fajta | Addix Performance, Kevlar |
| Első gumi méret | 27.5 x 2.25 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Racing Ralph |
| Hátsó gumi fajta | Addix Performance, Kevlar |
| Hátsó gumi méret | 27.5 x 2.25 |
| Felni | CUBE EX25 |
| Első agy | Shimano QC300 |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano QC500-MS |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2025 |
| Teherbírás | 150 kg |
| Súly | 13.3 kg |