Leírás
A KTM Macina Superbelt SX 2026 a trekking kerékpárok új szintjét képviseli, amely ötvözi a megbízhatóságot a modern technológiával. A 6061 alumínium váz és a Suntour NCX-D Air villa 63 mm rugóúttal stabil alapot ad, amely kiválóan kezeli a városi utakat és a könnyebb terepszakaszokat is.
A központi rásegítést a kompakt és erőteljes Bosch Performance SX motor biztosítja, amely természetes pedálérzetet nyújt. Az integrált 400 Wh-s Bosch CompactTube akkumulátor kellő hatótávot ad a napi ingázáshoz és hétvégi kirándulásokhoz, míg a Bosch Purion 200 egyszerű kezelést kínál. A hajtáslánc szíve a karbantartásmentes Gates Carbon Drive rendszer, amely a Gates CDC Fin Line lánctányérral és Gates CDC CenterTrack hátsó fogaskerékkel biztosít halk és tiszta működést. Az Alfine 8 fokozatú agyváltó sima és megbízható váltást kínál minden helyzetben.
A teljes LFC-felszereltség része a csomagtartó, a sárvédők, az első lámpa és a hátsó világítás, valamint az állítható kitámasztó. A kényelmet az Ergon GP1 markolatok és a Selle Royal Vaia Gel nyereg fokozza, míg a Schwalbe Marathon Mondial abroncsok reflexcsíkkal gondoskodnak a tartósságról és a biztonságról. A Macina Superbelt SX a 21.5 kg-os súlyával és a 140 kg rendszerterhelhetőségével egy robusztus, kényelmes és prémium trekking e-bike, amely kompromisszumok nélkül szolgálja ki a mindennapi használatot és a kalandos túrákat is.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-D Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Gates CDC Fin Line Spider |
| Hajtómű fogszám | 46T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Team 2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Gates CDC CenterTrack Sprocket |
| Fogaskoszorú fogszám | 22T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | Gates CDC Drive-belt |
| Pedál | Trekking-Pedal VP-616 |
| Hátsó váltó | Shimano Alfine |
| Váltókar | Shimano Nexus 8 Revoshifter |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT402 / MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II low rizer |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 20° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GP1 short |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Vaia Gel |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon Mondial Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon Mondial Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Black Jack Ready25 |
| Első agy | Shimano Deore M5100 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Alfine SG-S7001-8 |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Litemove RLX-100 |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | KTM Alumee snap-it 2.0/monkeyload rack clip |
| Sárvédő | SKS EVO AL 55mm |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance SX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 60 Nm |
| Tejesítmény | 600 W |
| Akkumulátor | Bosch CompactTUBE |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Töltő | Bosch Compact Charger |
| Teljesítmény | 2 A |
| Kijelző | Bosch Purion 200 Display & Remote |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 21.5 kg |