Leírás
A KTM Macina Sport 710 egy modern szemléletű elektromos trekking kerékpár, amely a sportos haladást és a mindennapi használhatóságot ötvözi. Az alumínium váz merev és tartós felépítése hatékony erőátvitelt biztosít, miközben a komfortos geometria hosszabb távokon is kényelmes testhelyzetet kínál. A 28 colos kerekek és a szélesebb külsők stabil, magabiztos irányíthatóságot nyújtanak különböző útviszonyok mellett is.
A Bosch elektromos hajtás természetes érzetű, erőteljes rásegítést ad, amely jelentősen megkönnyíti az ingázást és a hosszabb túrákat. A SRAM NX Eagle 12 sebességes hajtáslánc nagy áttételtartományával könnyedén kezeli a meredekebb emelkedőket és a gyors haladást is. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erőteljes és jól adagolható fékhatást biztosítanak, így a kerékpár nagyobb tempónál is biztonságosan uralható.
A KTM Macina Sport 710 felszereltsége kifejezetten a sportos trekking felhasználást szolgálja. A Schwalbe G-One Overland külsők gyors gördülést és kiváló tapadást kínálnak vegyes használat során, míg az ergonomikus Ergon markolatok és a kényelmes Selle Royal nyereg hosszabb távokon is komfortot biztosítanak. A világítással, sárvédőkkel és csomagtartóval ellátott kivitel praktikus megoldást nyújt a mindennapi közlekedéshez, így ez a modell tökéletes választás aktív, sportos e-bike felhasználóknak.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 56 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-E Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM X-Sync 2 Eagle |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Team ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | SRAM NX Eagle PG-1230 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM NX Eagle |
| Pedál | VP-616 |
| Hátsó váltó | SRAM GX Eagle AXS |
| Váltókar | SRAM GX Eagle AXS Controller |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT402 / MT420 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 / EM600 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team low rizer |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 20° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GP30 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Essenza |
| Nyeregcső | KTM Team |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Overland Evo |
| Első gumi fajta | SuperGround |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Overland Evo |
| Hátsó gumi fajta | SuperGround |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | DT HU 1900 |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M IQ-XM 120-170Lux HighBeam |
| Hátsó lámpa | B&M Dart brex |
| Csomagtartó | KTM light |
| Sárvédő | SKS A55K PET Trek |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | Bosch Standard |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch KIOX 300 TFT Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 144 kg |
| Súly | 25.4 kg |