Leírás
A KTM Macina Race SX 20 2026 a hétköznapi bringázás és a szabadidős túrák tökéletes partnere. A 6061 alumínium váz és a Suntour XCM34 Air villa 100 mm-es rugóúttal stabil alapot ad, amely jól kezeli a murvás utakat, erdei ösvényeket és a városi forgalmat is. A vázon található rögzítési pontoknak köszönhetően további kiegészítőkkel is felszerelhető, így készen áll a mindennapi használatra és a hétvégi kirándulásokra is.
A központi eleme a kompakt, de erőteljes Bosch Performance SX motor, amely természetes rásegítést nyújt minden helyzetben. Az integrált 400 Wh-s Bosch CompactTube akkumulátor elegendő energiát biztosít a napi ingázáshoz és a hosszabb túrákhoz, miközben a Bosch Purion 200 kijelző egyszerű és intuitív kezelést tesz lehetővé. A hajtáslánc a megbízható Shimano CUES 1x9 rendszerből áll, amely kellő áttételt biztosít a változatos terepekhez.
A kényelmet a KTM Line Sport nyereg és az ergonomikus markolatok biztosítják, míg a Schwalbe Smart Sam abroncsok gondoskodnak a stabil gördülésről aszfalton és földutakon is. A Macina Race SX 20 a 20.2 kg-os súlyával és a 139 kg rendszerterhelhetőségével egy robusztus, mégis kényelmes elektromos MTB, amely kompromisszumok nélkül szolgálja ki a túrafelhasználást.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina MTB Alloy 6061 UDH |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 48 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour X1 32 Air LOR |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | KTM |
| Hajtómű fogszám | 34T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Team 2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-46T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | KMC e500 LG e-bike |
| Pedál | MTB-Pedal flat VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U4000 shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U4000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT201 / MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team II rizer15 |
| Kormány szélesség | 720 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | KTM Comp Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Line Sport |
| Nyeregcső | KTM Team II |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 400 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam Performance |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam Performance |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Black Jack Ready30 |
| Első agy | Shimano TC500B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC500B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Litemove SEC-150 |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | Racktime Alumee |
| Sárvédő | SKS EVO AL |
| Kitámasztó | Hebie adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance SX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 60 Nm |
| Tejesítmény | 600 W |
| Akkumulátor | Bosch CompactTUBE |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Töltő | Bosch Compact Charger |
| Teljesítmény | 2 A |
| Kijelző | Bosch Purion 200 Display & Remote |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 139 kg |
| Súly | 20.2 kg |