Leírás
A KTM Macina Prowler Elite 2023-as modellje a legmodernebb technológiákat és prémium alkatrészeket ötvözi, hogy a legigényesebb hegyi kerékpárosok elvárásainak is megfeleljen. A Bosch Performance CX Gen4 motor 85 Nm nyomatékkal erőteljes támogatást nyújt a legmeredekebb emelkedőkön is, míg a 750 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít, lehetővé téve a hosszabb túrákat anélkül, hogy aggódni kellene az energiaellátás miatt.
A karbon váz könnyűséget és merevséget kínál, míg a RockShox Domain RC villa 180 mm-es rugóútjával és a FOX Float X Performance hátsó rugóstag 170 mm-es mozgásával a legkeményebb lejtőkön is magabiztos irányítást tesz lehetővé. A Dimension-Mix (DiMMiX) kerékkonfiguráció - elöl 29 colos, hátul 27.5 colos kerekek - kombinálja a nagyobb első kerék stabilitását és a kisebb hátsó kerék fürgeségét, optimalizálva a kezelhetőséget technikás terepen.
A Shimano Deore XT 12 sebességes váltórendszer precíz és megbízható váltást biztosít, míg a Shimano M4100/MT420 hidraulikus tárcsafékek 203 mm-es és 180 mm-es tárcsákkal erőteljes és megbízható fékezést nyújtanak minden körülmény között. A Maxxis Minion DHF és DHR II gumiabroncsok kiváló tapadást és stabilitást biztosítanak a változatos terepviszonyok között.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Prowler Dimmix Perf. Carbon SLL-LTE 170mm UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 53 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | RockShox Domain RC |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 180 mm |
| Rugóstag | FOX Float X Performance |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA Megatooth |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TRAIL ISIS |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8100 SGS shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano M4100 / MT420 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team Trail35 Carbon rizer25 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | KTM TEAM II Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GA20 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Nyeregcső | KTM COMP II |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Maxxis Minion DHF 3C |
| Első gumi fajta | MaxxTerra/EXO/TR |
| Első gumi méret | 63-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Minion DHR II 3C |
| Hátsó gumi fajta | MaxxTerra/EXO/TR |
| Hátsó gumi méret | 70-584 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail / Ambrosio E35 Trail |
| Első agy | Shimano MT410B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano MT410B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX Gen.4 |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote SMART SYSTEM |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 145 kg |
| Súly | 25.8 kg |