Leírás
A 2026-os KTM Macina Prowler Elite Di2 a csúcskategóriás enduro e-bike élményét nyújtja. A Dimmix karbon váz, a FOX 38 Rhythm E villa és a FOX Float X Performance rugóstag együtt adják a kompromisszumok nélküli irányíthatóságot és stabilitást. Az agresszív geometria és a mullet kerékkonfiguráció gyors reakciókat és magabiztos kezelhetőséget biztosít.
Az erőt a fejlett Bosch Performance CX motor adja, amely természetes pedálérzetet és dinamikus rásegítést kínál, még a legmeredekebb emelkedőkön is. Az integrált 800 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor kiemelkedő hatótávot biztosít, amely hosszú túrákhoz és enduro pályákhoz egyaránt ideális. A beépített Bosch ConnectModule GPS extra biztonságot nyújt nyomkövetéssel és lopásvédelemmel. A hajtáslánc a precíz Shimano Deore Di2 11 sebességes elektronikus váltórendszer, amely gyors, pontos és megbízható működést nyújt minden helyzetben.
A kerékpár strapabíró Ambrosio E30 Trail felniken gurul, amelyeket Shimano agyak és DT Swiss küllők egészítenek ki, míg a tapadást a jól bevált Maxxis Minion DHF és DHR II 3C MaxxTerra gumik biztosítják. A fékezésről a nagy teljesítményű Shimano Deore XT négydugattyús hidraulikus tárcsafékek gondoskodnak, 203/180 mm-es rotorokkal, amelyek minden helyzetben stabil fékerőt adnak. A 25.9 kg-os Macina Prowler Elite Di2 egy megbízható, erős és kifinomult enduro e-MTB, amely a legkeményebb pályákon is otthon érzi magát.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Prowler Dimmix Carbon 170 UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 53 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 38 Float Rhythm E |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 180 mm |
| Rugóstag | FOX Float X Performance 2-Pos |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Trail 2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Pedál | MTB-Pedal flat VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore Di2 M6260 shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore Di2 M6250 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT M8100 / M8120 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT64 / EM600 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Prime Trail35 rizer25 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | KTM Team Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GE10 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Nyeregcső | KTM Comp II dropper internal |
| Nyeregcső átmérő | 34.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Maxxis Minion DHF |
| Első gumi fajta | 3C-MaxxTerra/NEXO+/TR |
| Első gumi méret | 63-622 |
| Hátsó gumi | Maxxis Minion DHR II |
| Hátsó gumi fajta | 3C-MaxxTerra/NEXO+/TR |
| Hátsó gumi méret | 65-584 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail |
| Első agy | Shimano TC500B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano TC600B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 100 Nm |
| Tejesítmény | 750 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Purion 400 Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 144 kg |
| Súly | 25.9 kg |