Leírás
A KTM Macina Cross A410 alumínium váza könnyű és tartós, ergonomikus kialakítása pedig kényelmes üléspozíciót biztosít hosszabb túrák során is. A Bosch Active Gen.3 motor 40 Nm nyomatékkal csendes és egyenletes rásegítést kínál, amely ideális mindennapi használatra és hétvégi kirándulásokra egyaránt. A 400 Wh-s Bosch PowerPACK akkumulátor elegendő energiát biztosít a hosszabb utakhoz, és könnyen eltávolítható a töltéshez.
A Suntour NEX-E25 teleszkópos villa 63 mm-es rugóúttal hatékonyan csillapítja az útegyenetlenségeket, növelve a komfortot a változatos terepen. A Shimano Altus M2000 9 sebességes váltórendszer precíz és megbízható váltást tesz lehetővé, míg a Shimano MT200 hidraulikus tárcsafékek erőteljes és kontrollált fékezést biztosítanak minden időjárási körülmény között. A Schwalbe Smart Sam 42-622 gumiabroncsok kiváló tapadást és alacsony gördülési ellenállást kínálnak, így a kerékpár egyaránt alkalmas aszfaltos utakra és könnyű terepre.
A KTM Macina Cross A410 további praktikus felszereltségei közé tartozik a Bosch Purion LCD kijelző, amely egyszerű és intuitív kezelést biztosít, valamint a KTM Line kormány és nyereg, amelyek hozzájárulnak a kényelmes és ergonomikus vezetési élményhez. A KTM Macina Cross A410 ideális választás azok számára, akik egy megbízható, kényelmes és sokoldalú elektromos trekking kerékpárt keresnek mindennapi használatra és szabadidős tevékenységekre.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Trekk. Offroad US Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NEX-E25 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA steel |
| Hajtómű fogszám | 40T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM LINE BNI |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano HG201 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 9 sebességes |
| Lánc | Shimano HG53 |
| Pedál | VPE-891 |
| Hátsó váltó | Shimano Altus M2000 SGS shadow |
| Váltókar | Shimano Alivio M3100 display |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 / EM300 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer15 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Lock |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Rio+ |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Első gumi fajta | K-Guard |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam |
| Hátsó gumi fajta | K-Guard |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | Ryde Eco21 |
| Első agy | Shimano MT200 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Acera M3050 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch ACTIVE Gen.3 |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 40 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerPACK |
| Kapacitás | 400 Wh |
| Töltő | Bosch COMPACT |
| Teljesítmény | 2 A |
| Kijelző | Bosch PURION LCD |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2022 |
| Teherbírás | 122 kg |
| Súly | 21.4 kg |