Leírás
A 2021-es STEVENS E-Lavena férfi elektromos trekking kerékpár kiváló választás azok számára, akik megbízható és kényelmes e-bike-ot keresnek mindennapi ingázáshoz és hosszabb túrákhoz. A kerékpár váza könnyű és tartós alumínium 6061 anyagból készült, amely stabilitást és tartósságot biztosít. A Bosch G3 Active Line Plus motor 250 W teljesítménnyel és 50 Nm nyomatékkal rendelkezik, amely könnyedén megbirkózik a meredek emelkedőkkel is. A motorhoz csatlakozó 500 Wh kapacitású Bosch PowerPack akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít, így ideális választás a hosszabb utakhoz is.
A Shimano Deore 10 sebességes váltórendszer sima és precíz váltást tesz lehetővé, míg a hidraulikus tárcsafékek (Shimano BR-MT200) erős és megbízható fékerőt nyújtanak, amely szükséges a biztonságos megálláshoz minden körülmények között. Az SR Suntour NCX-D Air LO teleszkópvilla 63 mm-es rugóúttal és lockout funkcióval van ellátva, ami kényelmes utazást biztosít még egyenetlen terepen is.
A kerékpár Schwalbe Marathon gumiabroncsokkal van felszerelve, amelyek kiváló tapadást és tartósságot kínálnak, valamint reflektív csíkokkal vannak ellátva a jobb láthatóság érdekében. A kerékpár további kényelmi funkciói közé tartozik a Busch+Müller LED világítás nappali menetfénnyel, a Racktime csomagtartó és a stabil alumínium kitámasztó.
Ez a kerékpár kiváló választás mindazok számára, akik egy jól felszerelt, kényelmes és nagy teljesítményű e-bike-ot keresnek a mindennapi használatra és szabadidős túrákra egyaránt
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NCX-D Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 44T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG50 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-36T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | KMC e10S EPT |
| Pedál | City Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano Deore Trekking Shadow |
| Váltókar | Shimano Deore |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | SM-RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT200 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen E-Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Nuvola Gent |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon |
| Első gumi fajta | GreenGuard |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon |
| Hátsó gumi fajta | GreenGuard |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-T20 Disc |
| Első agy | Shimano TX505 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Shimano TX505 |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M IQ Myc T Senso |
| Hátsó lámpa | Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo IMM |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G3 Active Line Plus Cruise |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 50 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerPack 500 |
| Kapacitás | 500 Wh |
| Kijelző | Bosch Purion |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2021 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 24.1 kg |