Leírás
A KTM Macina City P610 RT 2023-as modellje a városi közlekedés új szintjét képviseli, ötvözve a csúcstechnológiát a kiváló kényelemmel és stílussal. A Bosch Performance motor 75 Nm-es nyomatékával és a 625 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátorral hosszú távú, megbízható teljesítményt nyújt, lehetővé téve a kerékpárosok számára, hogy hosszabb ideig élvezhessék az utazást anélkül, hogy aggódniuk kellene az energiaellátás miatt.
A Shimano Nexus 5 fokozatú agyváltó és a lánchajtás egyszerű használatot garantál. A kerékpár kényelmét a Suntour NCX32-D teleszkópos villa 63 mm-es rugóúttal biztosítja, amely elnyeli az úthibákból eredő rázkódásokat, így simábbá téve az utazást. A teljes felszereltség alkalmassá teszi a kerékpárt mindennapi városi közlekedésre.
A KTM Macina City P610 RT nem csupán egy elektromos kerékpár, ez egy olyan közlekedési eszköz, amely a legmodernebb technológiát és a minőségi alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen kerékpározási élmény érdekében. Legyen szó városi ingázásról vagy hétvégi kirándulásokról, ez a kerékpár minden igényt kielégít, miközben a legmagasabb szintű kényelmet és teljesítményt nyújtja.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina City Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX32-D LO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Line BNI |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Esjot |
| Fogaskoszorú fogszám | 30T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 5 sebességes |
| Lánc | KMC Z1eHX |
| Pedál | VP-616 |
| Hátsó váltó | Shimano Nexus |
| Váltókar | Shimano Nexus 5 Revoshifter |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 / RTC60 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line Noirette Plus |
| Kormány szélesség | 660 mm |
| Kormányszár | KTM adjust |
| Kormánycsapágy | Acros OD56 Phyton |
| Markolat | Ergon GP1 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Lookin 3D |
| Nyeregcső | Suntour SP17-NCX |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental E-Contact Plus |
| Első gumi méret | 50-622 |
| Hátsó gumi | Continental E-Contact Plus |
| Hátsó gumi méret | 50-622 |
| Felni | Ambrosio Sport 25 |
| Első agy | Shimano Deore M6000 |
| Első agy méret | 100 x 5 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Nexus 5 |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| Hátsó agy típus | 5 csavaros |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Myc 50Lux |
| Hátsó lámpa | B&M Toplight 2C |
| Csomagtartó | KTM tour |
| Sárvédő | SKS B55 CAB City |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| Láncvédő | KTM type 6 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 75 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 625 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch INTUVIA LCD Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 148 kg |
| Súly | 28.6 kg |