Leírás
A STEVENS E-Strada 6.3.4 FEQ 2023 új szintre emeli a városi mobilitást. Megjelenése olyan diszkrét, mint egy hagyományos kerékpáré, mégis rendkívül erőteljes a Mahle X35+ hátsó agymotornak köszönhetően, amely egy 40 Nm-es középmotor nyomatékával egyenértékű teljesítményt nyújt. A teljesen integrált 250 Wh-s akkumulátor lehetővé teszi, hogy gondtalanul eljussunk A-ból B-be, és az opcionális hatótávnövelővel akár még tovább is.
A könnyű alumínium váz és a sportos Shimano 105 alapú 2x11 sebességes hajtásrendszer biztosítja a dinamikus és hatékony haladást. A kerékpár teljes túrafelszereléssel rendelkezik, beleértve a sárvédőket, a nagy teljesítményű világítást és a QL3.1 kompatibilis hátsó csomagtartót, így minden szükséges kiegészítőt megkapunk a kényelmes és biztonságos városi közlekedéshez.
A STEVENS E-Strada 6.3.4 FEQ ideális választás azok számára, akik egy könnyű, mégis erőteljes e-bike-ot keresnek a mindennapi ingázáshoz vagy városi túrákhoz, anélkül hogy lemondanának a stílusról vagy a teljesítményről.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 59 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | STEVENS S-Lite Aluminium |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano RS510 |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano 105 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-30T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Comp Reflex |
| Középcsapágy | Pressfit BB86 |
| Első váltó | Shimano 105 |
| Hátsó váltó | Shimano 105 Shadow |
| Váltókar | Shimano SL-RS700 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-RS405 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT56 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-RS600 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 13 mm |
| Kormányszár | Oxygen E-Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | -7° |
| Kormánycsapágy | Acros Viper Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Vivo Ergo Sport |
| Nyeregcső | LightSKIN LED Alloy |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Allround Performance |
| Első gumi fajta | Addix, RaceGuard |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Allround Performance |
| Hátsó gumi fajta | Addix, RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Fulcrum E-Racing 900 DB |
| Első agy méret | 100 x 12 mm |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Supernova Mini 2 |
| Hátsó lámpa | B+M Ilu mini |
| Csomagtartó | Racktime RTA |
| Sárvédő | Curana Apollo |
| Kitámasztó | STEVENS Edge |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Mahle X35+ Hub Engine |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 40 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Mahle X35 B1 |
| Kapacitás | 250 Wh |
| Töltő | Mahle 2A |
| Teljesítmény | 2 A |
| Kijelző | Mahle ONE Remote |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 16.4 kg |