Leírás
A KTM Macina Chacana LFC 2023-as modellje a legújabb technológiát és kiváló minőségű alkatrészeket ötvözi, hogy a hegyikerékpározás szerelmeseinek felejthetetlen élményt nyújtson. A 130 mm-es rugóút ideális választás a túra kategóriában, lehetővé téve a bringások számára, hogy magabiztosan mozogjanak különböző terepeken. A kerékpár masszív alumínium váza nemcsak tartósságot, hanem könnyű kezelhetőséget is biztosít, ami elengedhetetlen a technikás ösvényeken való navigáláshoz.
A Macina Chacana LFC központi eleme a bevált STRAIGHT-LINE-LINK (SLL) felfüggesztési rendszer, amely közvetlen és hatékony energiaátvitelt tesz lehetővé, miközben maximalizálja a kényelmet és a kontrollt a legnehezebb szakaszokon is. Ez a rendszer biztosítja, hogy a kerékpár könnyen reagáljon, miközben elnyeli az ütődéseket és rezgéseket, így a bringás teljes mértékben az útra koncentrálhat.
A KTM Macina Chacana LFC nem csupán egy elektromos mountain bike, ez egy olyan prémium kategóriás kerékpár, amely a legmodernebb technológiát és a kiváló minőségű alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen terepélmény érdekében. Legyen szó meredek emelkedőkről vagy technikás lejtőkről, ez a kerékpár minden kihívásra készen áll, hogy a bringás a lehető legjobb teljesítményt nyújthassa.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Chacana Al 6061 SLL 125 UDH |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 53 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 34 Float AWL e-bike |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 130 mm |
| Rugóstag | FOX Float DPS Performance |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-TEAM ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT M8130 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore XT M8130 LG |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore XT T8100 / M8120 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano MT800 / EM810 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp Trail35 rizer15 |
| Kormány szélesség | 760 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Team Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GA20 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Lookin Athletic 3D |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Első gumi fajta | DD RaceGuard Reflex |
| Első gumi méret | 60-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Hátsó gumi fajta | DD RaceGuard Reflex |
| Hátsó gumi méret | 60-622 |
| Felni | Ambrosio E30 Trail |
| Első agy | Shimano MT410B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano MT400B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch KIOX 300 TFT Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 148 kg |
| Súly | 28.7 kg |