Leírás
A KTM Macina Aera 671 2023-as modellje a legmodernebb technológiákat és prémium alkatrészeket ötvözi, hogy a kerékpárosok számára kiemelkedő élményt nyújtson. A kerékpár szívét a Bosch Performance CX motor alkotja, amely 85 Nm-es nyomatékával könnyedén megbirkózik a meredek emelkedőkkel és hosszú távú túrákkal egyaránt. Az integrált 625 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít, lehetővé téve a kerékpárosok számára, hogy hosszabb ideig élvezhessék az utazást anélkül, hogy aggódniuk kellene az energiaellátás miatt.
A Shimano Deore LG 10 sebességes váltórendszer gyors és precíz váltást tesz lehetővé. A Suntour XCR 34 Air első villa 80 mm-es rugóúttal sima és kényelmes utazást biztosítanak még egyenetlen terepen is. A Schwalbe Johnny Watts Performance gumiköpenyek kiváló tapadást és tartósságot kínálnak, míg a kialakítása alkalmassá teszi a kerékpárt mindennapi városi közlekedésre és hosszabb túrákra egyaránt.
A KTM Macina Aera 671 nem csupán egy elektromos mountain bike ez egy olyan kerékpár, amely a legmodernebb technológiát és a minőségi alkatrészeket ötvözi a felejthetetlen kerékpározási élmény érdekében. Legyen szó városi ingázásról vagy tereptúrákról, ez a kerékpár minden igényt kielégít, miközben a legmagasabb szintű kényelmet és teljesítményt nyújtja.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Trekking Onroad Alloy 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour XCR 34 Air |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 80 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Comp ISIS |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-43T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | VPE-527 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M5130 LG shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M5130 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-M535 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-45 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Comp rizer15 |
| Kormány szélesség | 680 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Line UP3 adjust |
| Kormánycsapágy | Ritchey Zero Logic Comp |
| Markolat | Ergon GP1 SD |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Lookin 3D |
| Nyeregcső | KTM Comp |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 300 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Első gumi fajta | Folding DD Reflex |
| Első gumi méret | 65-584 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Johnny Watts Performance |
| Hátsó gumi fajta | Folding DD Reflex |
| Hátsó gumi méret | 65-584 |
| Felni | Ryde Rival30 |
| Első agy | Shimano MT410B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano Deore M6000 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Kitámasztó | KTM adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 625 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote / Bosch INTUVIA LCD Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 145 kg |
| Súly | 25.9 kg |