Leírás
A KTM City Fun 28 női városi kerékpár tökéletes társ a városi közlekedéshez. Könnyű alumínium váza stabilitást és kényelmet nyújt, miközben a merev villa megbízható irányítást biztosít a város utcáin. A Shimano Nexus 3 sebességes agyváltó egyszerű és szinte karbantartásmentes működést biztosít, ami ideális a városi forgalomban való navigáláshoz.
A kerékpár Vittoria Randonneur abroncsokkal van felszerelve, amelyek kiváló tapadást nyújtanak minden időjárási körülmények között. A Tektro V-fékek biztosítják a pontos és biztonságos megállást, ami elengedhetetlen a sűrű városi közlekedésben. A KTM City Fun 28 felszerelései, mint a csomagtartó, sárvédők és a LED világítás, minden napi közlekedési igényt kielégítenek.
Ez a kerékpár stílusos, mégis praktikus választás azoknak, akik egy könnyű és megbízható városi kerékpárt keresnek
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 CITY FUN |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | CITY FUN |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Lasco RCF4138F17 |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano SM-GEAR |
| Fogaskoszorú fogszám | 19T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 1 sebességes |
| Lánc | KMC Z1 |
| Pedál | KTM Line Onroad BF |
| Középcsapágy | Shimano BB-UN101 |
| Váltókar | Shimano Nexus 3S42E-3 Revoshifter |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro CL330/855AL |
| Féktípus | V-fék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer 70 |
| Kormány szélesség | 580 mm |
| Kormány emelkedés | 70 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár átmérő | 25.4 mm |
| Kormánycsapágy | KTM Line |
| Markolat | KTM Line Urban Gel |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal City |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 300 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Vittoria Randonneur |
| Első gumi fajta | Reflex |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Vittoria Randonneur |
| Hátsó gumi fajta | Reflex |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | KTM City |
| Első agy | Shimano DH-C3000-3 |
| Hátsó agy | Shimano SG-3C41 |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Trelock Basic LS 102 LED |
| Hátsó lámpa | Trelock Duo Flat LS 613 |
| Csomagtartó | Standwell SW-CS051S |
| Kitámasztó | Massload CL-KA36 |
| Láncvédő | Herrmans Slyde |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Súly | 15.1 kg |