Leírás
A KTM Chester 8 a városi kerékpározás egyik kiemelkedő modellje. Könnyű, de tartós alumínium váza biztosítja a könnyű kezelhetőséget, miközben a merev A-Pro Disc villa stabilitást és megbízhatóságot nyújt a városi utakon. A Shimano Nexus 8 sebességes agyváltó egyszerű és szinte karbantartásmentes megoldást kínál, így könnyedén váltasz a sebességek között bármilyen forgalmi vagy időjárási helyzetben.
A kerékpár Vittoria Randonneur reflexcsíkos abroncsai kiváló tapadást nyújtanak nedves és száraz felületeken egyaránt, növelve a biztonságot a sűrű városi közlekedésben. A Shimano MT200 tárcsafékek biztosítják a megbízható fékezést, amely elengedhetetlen a gyors megállásokhoz. A Chester 8 teljes városi felszereléssel rendelkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót és világítást, amelyek garantálják a kényelmes és praktikus mindennapi közlekedést.
Ez a kerékpár ideális választás azok számára, akik egy stílusos, mégis erős és megbízható városi kerékpárt keresnek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 CHESTER |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | A-Pro Disc |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Prowheel ZEPHYR-FD04SA |
| Hajtómű fogszám | 42T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano SM-GEAR |
| Fogaskoszorú fogszám | 19T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z1 |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Középcsapágy | Shimano BB-UN101 |
| Váltókar | Shimano Nexus C6000-8 Revoshifter |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT10 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Black Line Rizer 17 |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 17 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 7° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Line Urban Gel |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | KTM Comp Hybrid |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 300 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Vittoria Randonneur |
| Első gumi fajta | Reflex |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Vittoria Randonneur |
| Hátsó gumi fajta | Reflex |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | KTM City |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano SG-C6001-8 |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Trelock Bike-i VEO LS 233 |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | RACKTIME KTM light |
| Sárvédő | SKS PET A 46 R |
| Kitámasztó | Massload CL-KA36 |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 134 kg |
| Súly | 15.4 kg |