Leírás
- A két világ legjobbja
- MTB ergonómia mini szárnnyal
- Németországban gyártott gumi
Trail markolat mini szárnnyal
A két világ előnye egyben: a GA3 Single Twist Shift a csavarváltóval kompatibilis szárnyas markolatot elhozza az all-mountain kategóriába. A GA3 Single Twist Shift ötvözi a szárnyas markolatok támasztó előnyeit a klasszikus, kerek markolatok precíz irányíthatóságával.
Kompatibilis Single Twist Shift váltókkal
A GA3 Single Twist Shift (hosszú–rövid kivitel) kifejezetten egykaros csavarváltókhoz készült. A gumiborítású külső rögzítők nagyobb helyet biztosítanak, így kényelmes, széles fogáspozíciót tesznek lehetővé.
Német gyártású markolatgumi
Az Ergon markolatok anyaga a legmagasabb tisztasági követelményeknek felel meg, TÜV-minősített, tartós és egyedülálló a kerékpáros markolatok világában. Töltőanyagok nélkül készül, egyetlen lágyítóként orvosi minőségű fehér olajat használva. Az UV-álló gumikeveréket kifejezetten az Ergon számára fejlesztették és Németországban gyártják. Ergonómia, termékdesign és mérnöki fejlesztés – mind Németországból.
Belső rögzítés
A GA sorozat belső alumínium rögzítőgyűrűje nagyobb helyet hagy a szélesebb fogás számára.
Változó falvastagság
A belső mag falvastagsága fokozatosan változik, különböző, precízen kiszámított átmérőkkel, hogy optimalizálja a rezgéscsillapítást és a kényelmet.
Csukló tehermentesítése
Ha kerékpározás közben a csukló túlzottan megtörik, a kéztőalagút nyomás alá kerülhet. A kéztőalagút-szindróma égő fájdalom formájában jelentkezhet a kézben vagy az alkarban. A szárnyas markolat hatékony megoldást kínál erre a problémára: az ergonomikusabb kéztartás révén csökkenti a terhelést, így megelőzi a fájdalmat.
Még puhább – még jobb tapadás
A GA2 továbbfejlesztéseként a GA3 markolat felületi mintázata még jobban illeszkedik a kézhez, így kisebb szorítóerő is elegendő a biztos fogáshoz.
Paraméterek
| Felhasználás | All-Mountain/Trail, E-MTB, MTB-Touring, Cross-Country/Marathon, Fitness |
| Rögzítés | Bilincses |
| Markolatváltós | Egyoldali |
| Markolatváltó típusa | Single Twist Shift |
| Hossz | 136 mm |
| Átmérő | 30 mm |
| Anyag | GravityControl Rubber |
| Súly | 100 g |