Leírás
- Single Twist Shift váltókhoz
- MTB ergonómia
- Németországban gyártott gumi
A GA2 markolat kényelmet és kontrollt biztosít a legkeményebb terepeken is. A markolati erővel ellentétes irányú textúrájának, a puha és tartós német guminak, valamint a belső rögzítésnek köszönhetően csökkenti a kényelmetlenségeket anélkül, hogy a kontroll rovására menne. A GA2 most már single twist shift változatban is elérhető.
Kompatibilis Single Twist Shift váltókkal
A GA2 Single Twist Shift (hosszú–rövid kivitel) kifejezetten egykaros csavarváltókhoz készült. A gumiborítású külső rögzítők nagyobb helyet biztosítanak, így kényelmes, széles fogáspozíciót tesznek lehetővé.
Német gyártású markolatgumi
Az Ergon markolatok anyaga a legmagasabb tisztasági követelményeknek felel meg, TÜV-minősített, tartós és egyedülálló a kerékpáros markolatok világában. Töltőanyagok nélkül készül, egyetlen lágyítóként orvosi minőségű fehér olajat használva. Az UV-álló gumikeveréket kifejezetten az Ergon számára fejlesztették és Németországban gyártják. Ergonómia, termékdesign és mérnöki fejlesztés – mind Németországból.
Belső rögzítés
A GA2 sorozat belső alumínium rögzítőgyűrűje nagyobb helyet hagy a szélesebb fogás számára.
Változó falvastagság
A belső mag falvastagsága fokozatosan változik, különböző, precízen kiszámított átmérőkkel, hogy optimalizálja a rezgéscsillapítást és a kényelmet.
Ideg tehermentesítés
Mountain bike használat során a testsúly jelentős része a kormányra nehezedik. Ez idővel nyomhatja a kéz idegeit, ami kényelmetlenséget, fájdalmat vagy zsibbadást okozhat. A GA2 kialakítása lehetővé teszi a szélesebb kéztartást, így csökkenti a szűk fogásból eredő problémákat.
Kiváló tapadás
A kiváló minőségű anyaghasználat az Ergon egyik alapelve. A puha, tartós és tiszta német gumi, speciális textúrával, kiemelkedő kényelmet és kontrollt biztosít. A belső rögzítésnek köszönhetően több hely áll rendelkezésre a szélesebb fogáshoz. A GA2 ergonomikus felületkialakítást és hatékony rezgéscsillapítást kínál, miközben csökkenti a kéz terhelését.
Paraméterek
| Felhasználás | All-Mountain/Trail, E-MTB, MTB-Touring, Cross-Country/Marathon |
| Rögzítés | Bilincses |
| Markolatváltós | Egyoldali |
| Markolatváltó típusa | Single Twist Shift |
| Hossz | 136 mm |
| Átmérő | 30 mm |
| Anyag | GravityControl Rubber |
| Súly | 100 g |