Leírás
A DT Swiss M 1900 SPLINE egy könnyű, tartós alumínium all‑mountain kerékszett, amely hegyi terephez készült. 30 mm belső felniszélessége ideálissá teszi modern széles gumikkal való használatra. A 370-es agyak Ratchet LN rendszerrel rendelkeznek, a felnik Hooked tubeless-ready kialakításúak, a 2.0 mm DT Champion küllők pedig megbízható keréképítést tesznek lehetővé.
- A 30 mm belső felniszélesség stabil platformot nyújt modern all‑mountain gumikkal való használathoz.
- A felnik Hooked tubeless-ready kialakítása leegyszerűsíti a modern keréképítést.
- A DT Champion 2.0 mm egyenes küllők és Pro Lock Squorx anyák stabil, hosszútávú szerkezetet garantálnak.
- A készlet ASTM 4 besorolású, ideális alaptartást ad a változatos terepviszonyokhoz.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Kiszerelés | Szett |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Alumínium |
| Felni peremtípus | Peremes |
| Felni illesztés | Illesztett |
| Felni belső szélesség | 30 mm |
| Felni külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 370 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 110 x 15/148 x 12 mm |
| Tárcsafék típus | Centerlock |
| Fogaskoszorú csatlakozás | Shimano MTB |
| Kazettatest | Shimano Forged (ASF) |
| Fogazás | Ratchet LN 18 |
| Küllő | DT champion® Straightpull |
| Küllőanya | DT ProLock Squorx ProHead |
| Fűzési minta | Three-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 951/1086 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!