Leírás
A DT Swiss HU 1900 Spline egy kimondottan e‑túra és könnyű cargo e‑bike-okhoz tervezett alumínium kerékszett, amely ötvözi a strapabíró Hooked tubeless-ready felniket és a 370 Ratchet LN agyak megbízhatóságát. Kézzel fűzött, vastagabb küllőkkel biztosítja a 180 kg max teherbírást, a nagyszerű agymechanizmusát pedig a Ratchet LN rendszer teszi tökéletessé. ASTM 2 besorolású, akár 32 km/h és 250 W terhelésig e‑bike kompatibilis.
- A Hooked tubeless-ready felnik stabilitást kínálnak modern e‑touring gumikhoz.
- A Ratchet LN 370 agyak precízitást biztosítanak, ami különösen fontos a városi megállásoknál és dinamikus tekerésnél.
- A 2.34 mm fejátmérőjű acél küllők extra teherbírást biztosítanak nehéz kerékpárokhoz és csomagokhoz.
- Az ASTM 2 besorolás és e‑bike kompatibilitás garancia a hosszú távú, rendszeres használatra is.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking |
| Kiszerelés | Szett |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Alumínium |
| Felni peremtípus | Peremes |
| Felni illesztés | Illesztett |
| Felni belső szélesség | 25 mm |
| Felni külső szélesség | 30 mm |
| Felni magasság | 22 mm |
| Szelep lyuk | Schrader |
| Kerékagy típus | 370 |
| Kerékagy fajta | Gyorszár |
| Kerékagy méret | 100 x 5/135 x 5 mm |
| Tárcsafék típus | Centerlock |
| Fogaskoszorú csatlakozás | Shimano MTB |
| Kazettatest | Shimano Steel (SS) |
| Fogazás | Ratchet LN 18 |
| Küllő | DT hybrid 1 Straightpull |
| Küllőanya | DT Pro Lock hexagonal |
| Fűzési minta | Three-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 180 kg |
| Súly | 1090/1250 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!