Paraméterek
| Felhasználás | Gravel |
| Kiszerelés | Szett |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Karbon |
| Felni peremtípus | Perem nélküli |
| Felni belső szélesség | 25 mm |
| Felni külső szélesség | 30 mm |
| Felni magasság | 25 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 370 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 100 x 12/142 x 12 mm |
| Tárcsafék típus | Centerlock |
| Fogaskoszorú csatlakozás | SRAM XDR |
| Fogazás | Ratchet LN |
| Küllő | DT Competition J-bend |
| Fűzési minta | Two-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 750/887 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!