Leírás
A DT Swiss XR 1700 SPLINE kerékszett a DT Swiss nagyszerű XC termékei közé tartozik, amely könnyű súlyú, mégis tartós alumínium felniket kínál versenyzői használatra. A 25 mm-es belső szélessége ideális a modern XC gumikhoz, amely a 350-es agyakkal egy nagyszerű szettet alkotnak. ASTM 3 minősítéssel rendelkezik, és akár e‑bikehoz is használható, így egy univerzális választás XC, maraton és gravel tempókhoz.
- A 25 mm belső felniszélességű hegesztett alumínium profil alacsony forgási tömeget és nagyszerű stabilitást biztosít.
- A 350 agy 36 Ratchet SL rendszerrel gyors, pontos és tartós.
- A Hooked/Crotchet tubeless RC felnik egyszerű tubeless szerelést és jó tömítési megbízhatóságot adnak.
- Az ASTM 3 minősítés és e‑bike alkalmas kialakítás garantálja a hosszan tartó használatot.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Kiszerelés | Szett |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Felni anyag | Alumínium |
| Felni peremtípus | Peremes |
| Felni illesztés | Hegesztett |
| Felni belső szélesség | 25 mm |
| Felni külső szélesség | 29 mm |
| Felni magasság | 18 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Kerékagy típus | 350 |
| Kerékagy fajta | Átütőtengely |
| Kerékagy méret | 110 x 15/148 x 12 mm |
| Tárcsafék típus | Centerlock |
| Fogaskoszorú csatlakozás | Shimano Micro Spline |
| Kazettatest | Shimano 12SP Light (ASL12) |
| Fogazás | Ratchet System 36 SL |
| Küllő | DT competition® Straightpull |
| Küllőanya | DT ProLock Squorx ProHead |
| Fűzési minta | Three-cross (1:1) |
| Tubeless | Igen |
| Teherbírás | 110 kg |
| Súly | 791/889 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!