Leírás
Lehet, hogy az FR 541 nem az első felnid lesz, de arra készült, hogy az utolsó legyen. Az új felni forma javítja az ütésállóságot, így még keményebben támadhatod a pályákat. Emellett növeli a defektek elleni védelmet is, így megbízható társ a durvább terepen. Ha gondosan építed meg a kerékszettet, hosszú távon tartós, könnyű és ellenálló megoldást kapsz.
Pinch flat védelem
Egy vezető gumiabroncs-gyártóval végzett tesztek szerint 17%-kal jobb defektállóságot biztosít a korábbi FR 560 modellhez képest.
Méretválaszték
Használhatod teljes 29"-os, teljes 27.5"-os vagy mullet (vegyes méretű) összeállításban. Az FR 541 mindkét méretben elérhető, 28 vagy 32 küllőfurattal.
Hegesztett felni
Az alumínium felnik hegesztése a DT Swiss kínálatában a legerősebb illesztési megoldás.
PHR rendszer
A PHR rendszer növeli a küllőanyák felfekvő felületét a felnin, ezáltal csökkenti a helyi terhelést és növeli a tartósságot.
Testreszabhatóság
Az FR 541 fekete vagy különleges ezüst színben érhető el, valamint háromféle matrica is jár hozzá, így a megjelenést a saját stílusodhoz igazíthatod.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 21 mm |
| Küllőhossz átmérő | 565 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 570 g |